تصویر فرمول جادویی پولسازی

فرمول جادویی پولسازی

۱,۱۰۰,۰۰۰ ریال
کد کالا: 103006002

توضیحات کامل

 

 

کتاب «فرمول جادویی پولسازی؛ چطور صدهزار تومان را به یک میلیارد تومان تبدیل کنم؟» از جمله کتاب‌های کندو(واحد کودک و نوجوان انتشارات بورس) است که با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مهارت‌های اقتصادی، کسب و کار و بازار سرمایه، ترجمه و به رشته تحریر درآمده است. شیوه‌های درست پول خرج کردن و پول جمع کردن یکی از موضوعات کلیدی است که در این کتاب به بحث گذاشته می‌شود. کتاب حاضر الگویی کاربردی و عملیاتی در زمینه مهارت‌های مالی، مدیریت پول، پس‌انداز و مسئولیت‌پذیری در مورد مسائل مالی در گروه سنی کودکان و نوجوانان به شمار می‌آید.

تفاوت اساسی کتاب حاضر با کتاب‌های مشابه، در ارائه راهنمایی‌های کاربردی و چک لیست‌های گام به گامی است که کودکان و نوجوانان را در رسیدن به یک میلیارد تومان راهنمایی می‌کند. همچنین کودکان و نوجوانان با فرمول جادویی پولسازی به محدودیت‌های مالی و اهمیت انتخاب کردن پی می‌برند؛ آنها می‌آموزند مقدار پول محدود است ولی خواسته‌ها و نیازها پایانی ندارند.

کودکان اهمیت فرصت‌ها و تعیین اولویت‌ها را فرا می‌گیرند و درمی‌یابند انتخاب‌های مالی مهم هستند؛ چون وقتی پول را برای چیزی خرج می‌کنیم، دیگر نمی‌توانیم آن را برای گزینه‌های جذاب دیگری خرج کنیم و به همین دلیل فرصت‌هایی را از دست می‌دهیم. آنها تعیین اهداف و ایجاد برنامه برای خرج کردن پول را درک خواهند کرد و مهارت‌های مصرفی و خرید مقایسه‌ای را در خود تقویت خواهند کرد.

کتاب حاضر، اصول جهانی پول را آموزش می‌دهد و بی‌دلیل نیست که در سایت آمازون به عنوان پرفروش‌ترین کتاب آموزش سواد پول و سواد مالی برای کودکان و نوجوانان معرفی شده است.

 نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند