تصویر آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش، همراه با بیش از 500 تست تألیفی استاندارد

آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش، همراه با بیش از 500 تست تألیفی استاندارد

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش نوشتهٔ جواد ولیدی است. انتشارات بورس این کتاب را روانهٔ بازار کرده است. درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش کتاب آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش همراه با بیش از ۵۰۰ تست تألیفیِ استاندارد نوشته شده است. آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش شامل ۴۰ سؤال ۴گزینه‌ای بوده که همگی از قوانین و مقررات مرتبط با عرضه و پذیرش در بازارهای بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران و بورس کالای ایران طرح می‌شود. مدت‌ زمان پاسخگویی به سؤالات، ۵۰ دقیقه بوده و حدنصاب قبولی در این آزمون، کسب نمرهٔ ۵۰ از ۱۰۰ است. کتاب پیش‌رو جهت آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش تهیه و چاپ شده است. این کتاب شامل ۱۷ فصل مطابق با آخرین سرفصل‌های تعیین‌شده توسط ادارهٔ امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و در آن، جدیدترین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط گردآوری شده است؛ علاوه بر این، در پایان هر فصل سؤالات مرتبط با قوانین و مقررات خوانده‌شده، به‌‌صورت کاملاً استاندارد و کاربردی و همراه با پاسخ تشریحی طراحی شده است؛ بنابراین مهم‌ترین مزیت این کتاب را می‌توان استفاده از سؤالات شبیه‌سازی‌شده با سؤالات آزمون‌­های برگزارشده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار در دوره‌های گذشته قلمداد کرد و این مسئله میزان آمادگی داوطلبان و شانس قبولی در آزمون را افزایش می‌دهد. انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است. انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند. خواندن کتاب آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم خواندن این کتاب را به افرادی که باید در آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش شرکت کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
کد کالا: 101123001

توضیحات کامل

گواهینامه کارشناسی عرضه و پذیرش یکی از گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه است که متقاضیان احراز سمت‌های مربوط در نهادهای مالی، می‌بایست اقدام به اخذ آن کنند. علاقه‌مندانی که به­دنبال احراز سمت در نهادهای مالی دارای مجوز مشاور عرضه یا مشاور پذیرش در هر یک از بازارهای بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران و بورس کالای ایران هستند، می‌بایست در آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش شرکت کرده و موفق به قبولی در آن شوند. کاربرد دیگر گواهینامه کارشناسی عرضه و پذیرش، در مرکز تماس شرکت‌های کارگزاری است و دارنده گواهی‌نامه مذکور، می‌تواند به‌‌عنوان مسئول مرکز تماس انتخاب شود. پیش‌نیاز گواهینامه کارشناسی عرضه و پذیرش، گواهینامه اصول بازار سرمایه است. بدین معنا که متقاضی اخذ گواهینامه کارشناسی عرضه و پذیرش، می‌بایست پیش از شرکت در آزمون مربوط در آزمون گواهینامه اصول بازار سرمایه شرکت کرده و موفق به قبولی در آن شود. همچنین جهت شرکت در این آزمون، متقاضی می­بایست دارای حداقل مدرک کارشناسی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش شامل 40 سؤال چهارگزینه‌ای بوده که همگی از قوانین و مقررات مرتبط با عرضه و پذیرش در بازارهای بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران و بورس کالای ایران طرح می‌شود. مدت‌ زمان پاسخگویی به سؤالات، 50 دقیقه بوده و حدنصاب قبولی در این آزمون، کسب نمره 50 از 100 است. بنابراین چنانچه داوطلبی نمره 50 یا بالاتر کسب کند، در آزمون قبول شده و گواهینامه مذکور را اخذ کرده است. پیشنهاد می‌شود جهت کسب اطلاعات از زمان­های برگزاری آزمون و همچنین نحوه ثبت‌نام، به نشانی اینترنتی اداره امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس testcenter.semedco.ir مراجعه شود.

کتاب پیش رو، جهت آمادگی هرچه بیشتر داوطلبان آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش تهیه و چاپ شده است. این کتاب شامل 17 فصل مطابق با آخرین سرفصل‌های تعیین‌شده توسط اداره امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و در آن، جدیدترین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط گردآوری شده است. علاوه بر این، در پایان هر فصل سؤالات مرتبط با قوانین و مقررات خوانده‌شده، به‌‌صورت کاملاً استاندارد و کاربردی، همراه با پاسخ تشریحی طراحی شده است. بنابراین مهم‌ترین مزیت این کتاب را می‌توان استفاده از سؤالات شبیه‌سازی‌شده با سؤالات آزمون­های برگزارشده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار در دوره‌های گذشته قلمداد کرد و این مسئله میزان آمادگی داوطلبان و شانس قبولی در آزمون را افزایش می‌دهد.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی عرضه و پذیرش توسط جواد ولیدی گردآوری و تالیف شده است.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند