• محصول سبد خرید

اخبار 

کتاب نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه منتشر شد.

۲۶آذر
۱۳۹۲
کتاب نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه منتشر شد.

چاپ نخست کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» مشتمل بر بیش از 1600 نمونه سؤال از آزمون‌های نه‌گانه، در قطع رحلی منتشر و عرضه ‌شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، در پی تقاضاهای مکرر شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بازار سرمایه،  کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» حاوی گزیده‌ای از سؤالات این آزمون‌ها که توسط اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق   ادامه »

کتاب مدیریت جریان وجوه نقد منتشر شد

۷مهر
۱۳۹۲
کتاب مدیریت جریان وجوه نقد منتشر شد

چاپ نخست کتاب «مدیریت جریان وجوه نقد»، ترجمه سعید مستشار به بازار آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، کتاب مدیریت جریان وجوه نقد ترجمه کتاب Managing Cash Flow، نوشته راب ریدر و پیتر بی هیلر، از آثار منتشر شده توسط انتشارات Wiley است و تلاش کرده تا نقش فعالیت های مختلف یک بنگاه اقتصادی در وضع جریان وجوه نقد آن بنگاه را به شیوه ای ساده و کاربردی بررسی کند و راهکارهای عملیاتی برای بهبود وضعیت نقدینگی بنگاه ارایه نماید. این کتاب در 9 فصل تنظیم شده است. فصل   ادامه »

کتاب حل و فصل اختلافات در بازار سرمایه منتشر شد.

۳مهر
۱۳۹۲
کتاب حل و فصل اختلافات در بازار سرمایه منتشر شد.

چاپ نخست کتاب «حل و فصل اختلافات در بازار سرمایه»، نوشته محمدعلی رامین به بازار آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، این کتاب کاوشی است در روند حل و فصل اختلافات در گستره وسیعی از دنیای تجارت و اقتصاد که به بازار سرمایه مشهور شده است. در این کتاب نوشته شده در نظم حقوقی کنونی ایران بنای حل اختلافات را در این بازار، بر دو ستون "سازش" و "داوری" استوار کرده اند. پس طبیعی است که سخن راندن در این مهم، پیرامون سه محور اصلی بورس، سازش و داوری   ادامه »

کتاب بازها و کبوترها در بازار سهام منتشر شد

۳۱شهریور
۱۳۹۲
کتاب بازها و کبوترها در بازار سهام منتشر شد

چاپ نخست کتاب «بازها و کبوترها در بازار سهام»، نوشته لیلا مهرابی پور و رضا مجیدزاده به بازار آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، این کتاب تحلیلی فرگشتی (تکاملی) از بورس اوراق بهادار تهران بر مبنای مدل باز – کبوتر نظریه بازی است. در این کتاب برای نخستین بار، بورس اوراق بهادار تهران با مدلی از نظریه بازی مورد تحلیل قرار گرفته است. در پیشگفتار کتاب آمده است: هدف محوری "بازها و کبوترها در بازار سهام" شناسایی استراتژی تکاملی انتخابی   ادامه »

دیدگاه مخاطبان

سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار(از تئوری تا عمل) کتاب را مطالعه کردم واقعا مفاهیم ومندرجات کتاب دقیقا باعنوان کتاب برابری میکند بطوریکه علاوه بر مباحث علمی مباحث عملی بازار سرمایه هم مطابق با اخرین مباحث بروز امده است
احمد
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه آیا سوالات دارای پاسخ تشریحی هستند؟
mahsa
نمونه سوالات آزمون های حرفه ای بازار سرمایه متشکرم از تمامی مولفان
نادر کرامت

ورود مشترکان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


فروشگاه اینترنتی انتشارات بورس,انتشارات بورس,بازار بورس,بورس,سهام,تالار بورس,کارگزاری,سازمان بورس و اوراق بهادار,کتاب های مالی,حسابداری,اقتصاد,بازار سرمایه,کتاب,آزمون گواهینامه های حرفه ای,شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس,